İncek Elektrikçi – Elektrik Arıza Tamir

İncek Elektrikçi – Elektrik Arıza Tamir

Ankara İncek Elektrikçi 724 Açık Elektrikçi

Ankara İncek Elektrikçi Elektrik Arıza Tamiri Avize Montajı 

İncek Elektrikçi firmamız siz değerli müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek adına Ankara da 724 hizmet vermekte olup tüm elektrik arızaları avize montajı aydınlatma sistemleri , Led apot aydınlatma işlerini uzman gadromuz ile zamanında eksiksiz olarak yapmaktayız. Evinizde iş yerinizde veya ofisiniz de oluşan tüm elektrik problemleri ve elektrik işleri için hiç çekinmeden bizi gece gündüz arayabilir Ankara incek bölgesine çağırabilirsiniz.. bizi aramanızın ardından en geç 30 dakikada adresinizde oluyoruz..

 1. İncek Elektrikçi servisimiz 724 olup bizi aramanızın ardından en geç 30 dakika içerisinde adresinizde oluyoruz. Önce Arızanızın tespiti yapılır ve müşterime fiyat çıkartılır.
 2. Müşterimiz çıkartılan fiyatı kabul eder ise tüm elektrik ile alakalı istekleri zamanında eksiksiz ve garantili olarak yerine getirilir  iş yapılır ücretimizi alırız ve müşterimizin faturasını teslim edip ayrılırız.
 3. Eğer incek elektrikçi isteyen firmamız fiyatımızı beğenmez ve yaptırmaktan vazgeçer ise 75tl Servis ücreti alınır.
 4. Yapılan Elektrik işinde yani aynı problem devam eder ve müşterimiz bizi tekrar ara ise adrese tekrar gelinir ve hiç bir ücret alınmadan o problem giderilir 2. kez müşteriden ücret alınmaz.
 5. Avize Montajı Sayısı ve zorluğuna göre fiyatı değişir avize başı ortalama 30 tl ücret alınır eğer avize sayısı 1 veya 2 adet ise extra olarak servis bedeli olan 75 tl müşteriden tahsil edilir.

İncek Elektrik Arıza Tamiri veya avize montajı yada internet hattı sorunlarınız da firmamız tüm işleri garantili olarak yapar. firmamızda kullanmış olduğumuz tüm malzemeler Şalter , Priz , Lamba tüm elektrik malzemeleri 1. sınıf kalite malzemeler olup tüm malzeme ve işçiliklerimizde garanti veriyoruz.

İncek Elektrikçi Hangi Hizmetleri Veriyor

İncek Elektrikçi olarak  Elektrik tesisatı sorunları , Elektrik Tadilat ve dekorasyon , İnternet Ve telefon hattı tamiri hat yenileme ve modem kurulumu , Ev iş Yeri Ofis tüm avize çeşitleri avize montaj ve demontaj işleri , Led Spot Aydınlatma , Kablolama , Merkezi Uydu Sistemleri , Aidio Görüntülü Diafon Sistemleri ve Güvenlik kamerası sistemleri uzman ekibimizce zamanında eksiksiz ve garantili olarak yapılmaktadır.

İncek Elektrikçi Hizmet Bölgelerimiz Nerelerdir ?

 1. Çayyolu Elektrikçi –  Elektrik Tesisatı Tamiri 
 2. Yaşamkent Elektrikçi – Priz Lamba Arızası Tamiri 
 3. Konutkent Elektrikçi – İnternet Hattı Tamiri Modem Kurulumu 
 4. Bilkent Elektrikçi – Avize Demontaj ve Montaj İşleri 
 5. Beysukent Elektrikçi – Elektrik Tadilat Dekorasyon Yenileme 
 6. Alacaatlı Elektrikçi – Ev iş yeri Elektrik Tesisatının Yenilenmesi Dekor 
 7. İncek Elektrikçi – Çevre Aydınlatma Led Projektor Aydınlatma 

İncek Elektrikçi Hangi Saatler Hizmet Veriyor?

Firmamız İncek Elektrikçi Ankara geneli 724 Açık Elektrikçi olarak siz değerli müşterilerine Gece açık Elektrikçi hizmeti veriyoruz. Bizi günü 24 saati arayabilir evinize iş yerinize Acil Elektrikçi ustası çağırabilirsiniz. Firmamız Güvenilir bir firma olup evinize yada iş yerinize güler yüzlü efendi ve işinde tecrübeli elemanlar göndermekteyiz.

7/24 ELEKTRİKÇİ